Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Magacini vo Strumica

0 EUR

Shitet nga: Георги 16 Maj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Се продаваат 2 магацини од 300м2 и од 150м2 во Струмица, на ул. Маршал Тито 142, во кругот на старата памучна станица. За повеќе информации јавете се на 078 310 560 - Георги
Георги
078310560
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione