Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva dukan od 15m2 do 30m2 vo Centar

Blihet nga: elena 28 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kupuvam dukan od 15 do 30m2 vo centralno gradsko podracje
Leaflet
Në fillim