Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor od 6m2 vo Gevgelija

2 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Dimitar 03 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se izdava deloven prostor od 6 m2 na ul Marsal Tito Gevgelija(zgrada (lepa Brena) na glavnata ulica.
Dimitar
070320694
Leaflet
Në fillim