Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA LOKAL VO GOSTIVAR KARSI BOLNICA JEPET ME

Jepet me qera nga: Lulzim M 29 Dhj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gostivar
Jepet me qira burektorja qe gjendet perball hyrjes kryesore te spitali QMIMI I FUNDIT 650 E VITET QERA 800 E
BUREKTORE DE PROFESIONE TE NDRYSHME QMIMI I VOLITSHM POASHTU JEPET ME QIRA ME QMIM TE VOLITSHEM .Lokali esht i perpunuar pa interier , i renovuar 98 METR KATROR. LLOKALLI KA PUNUAR BUREKTORE 22 VITE LLOKALLI ESHT I PERPUNUAR PER BUREKTORE DHE BELLO PECIVO .PER HAMBURGERI ,PER EMBLTIRE., PER FUR FUR BUKESH DHE SIMITA OSE ORDINACI OSE BARNATORE OSE MARKET TE MADH TE INTERESUARIT MUNDET TE LAJMROEN NE NUMRIN E TEL 072 249 595 MEMEDI. L.,.
SE IZDAVA LLOKALLOT KARSI VLEZOT NA BOLLNICATA VO GOSTIVAR ,
ZAINTERESIRANITE MOZHAT DA SE JAVAT NA TE 00389 72 249 595 GOSTIVAR
Lulzim M
072249595
Leaflet
Në fillim