Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan od 50m2 vo Kavadarci

0 MKD

Jepet me qera nga: ... 08 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Se iznajmuva/prodava dukan kaj novata crkva pred hotel feni so potkrovje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione