Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan

4 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Ристе 15 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Дуќанот се наоѓа во комплексот дуќани спроти ЕВН, погоден е за сите стопанственици.
Ристе
078418024
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione