SE IZNAJMUVA DUKAN VO CENTAR NA GRADOT

Jepet me qera nga: Vasko Temov Dje 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: PANO MUDAROV 64
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Kavadar
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Se iznajmuva dukan vo centarot na gradot, poranesna PROCREDIT BANKA. Lokacijata se naoga vednas pod mesarnicata Kames ili nasproti Foto studio Express. Cena na iznajmuvanje po dogovor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim