Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lokal vo Kicevo

Jepet me qera nga: Timi 20 Qer 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
10metri do postata.Renoviran nova gradba.Se izajmuva za pod kirija,dobro e da se vidi na lice mesto.
Në fillim