Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan od 40m2 vo Kicevo

0 EUR

Jepet me qera nga: XXX 17 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se izdava kompletno opremen i renoviran dukan 40 m2 za sekakva namena na bulevar na glavnata ulica kaj lamelite

Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione