Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam deloven prostor

0 MKD

Jepet me qera nga: Silvana Anastasova 08 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Izdavam dukani 19 ili 15 m2 vo zgrada na Kalimanova glava. Moze da bide dukan, kancelarija ili sl
Silvana Anastasova
078246002
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione