Dukan pod kirija vo Kumanovo

Jepet me qera nga: Dejan 06 Qer 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Kumanovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Se izdava ducan od 70 m2 vednas do Stokomak nad Sokolanski park vo Kumanovo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim