Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor od 175 m2

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Lila 29 Nën 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se izdava deloven prostor od 175 m2
nova gradba, pogoden za prodavnica,kancelarija ordinacii, igroteka, fitnes i za drugi nameni.
Objektot ima i podno parno greenje..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione