Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo centar na Kumanovo

Jepet me qera nga: Сашо 28 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава деловен простор во центар на Куманово на самиот плоштад во поранешна стоковна куќа НАМА.
Деловен простор со 832м2 на прв кат со влез дирекно од плоштад.
Телефон за Контакт 070 258 808 - Сашо
Сашо
070258808
Në fillim