Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan vo starata Bitolska carsija

0 EUR

Jepet me qera nga: Lina Grashinovska 02 Sht 03:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава дуќан на одлична локација на влезот од чаршијата, Ат-Пазар кај синџирот, поволен за повеќе видови дејности. 65 м2. Цена по договор. Kонтакт на : 076 311 027
Lina Grashinovska
076 311 027
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione