Se izdavaat dukani vo Prilep

Jepet me qera nga: zoran 28 Jan 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: cumovcanec/marino maalo
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prilep
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
se izdava dukjan kaj cumovcanec 64m2 renoviran pogoden za sekakva namena,se izdava dukan vo naselba marino maalo 113m2 pogoden za market,proizvodstvo,ambulanta ,gi ispolnuva iso standardite. kontakt 075353588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim