Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekstra dukan vo Aerodrom Novo Lisice park T Proesk

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Boris 11 Dhj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam dukan pranesena kladilnica ARISTOKRAT vo Novo Lisice kaj parkot T.Proeski od 40m2.
Se naoga na ulica Vidoe Smileski Bato br.41 (vo sklop na trite kuli - do malata crkvicka) ima dva vleza i golemo dvorno mesto 40m2.
Cena super povolna 200 evra.
Informacii na tel 071/265-806
Leaflet
Në fillim