Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam deloven prostor/dukan vo TC Biser Aerodrom

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Aleksandra 05 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam deloven prostor vo TC Biser vo Aerodrom, so povrsina od 9m2, na prvi sprat. Lokalot se naoga vednas do skali, na vidno mesto i na ubava lokacija vo trgovskiot. Ima sopstven toalet. Kontakt: 070 380 169 i 070 398 713.
Aleksandra
070380169
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione