Izdavam dukan TC Biser

Jepet me qera nga: goran 27 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: tc biser aerodrom
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Aerodrom, Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
dukanot se izdava ima 15m2 se naogja na prolazot na 1 sprat karsi restoranot xxl za podetalni informacii javete se na tel 078 262 726
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim