Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam dukan vo nas.Novo Lisice

80 EUR /muaj

Jepet me qera nga: LIDIJA 29 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
iznajmuvam dukan 25m2 vo nas.Novo Lisice, cena 80 evra mesecno.info na tel.078 219-601
Leaflet
Në fillim