Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor na prizemje

Jepet me qera nga: toni 28 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
se izdava deloven prostor vo tc.biser na prizemje
Leaflet
Në fillim