Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava lokal na ul. Pandil Siskov br. 24

Jepet me qera nga: Тошо 01 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се издава локал на ул Пандил Шишков бр24 Стар Аеродром, со површина од 44м2 погоден за секаков вид на бизнис.
Тошо
070248366
Leaflet
Në fillim