Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva nov dukan vo Aerodrom

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goran 05 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Iznajmuvam nov dukan vo Aerodrom na ul. Pandil Siskov br 3 lokal 2 kirija I danok 220evra mesecno.Goran 070 231-512
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione