Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AERODROM EKSTRA DELOVEN PROSTOR

0 MKD

Jepet me qera nga: ALEKSANDAR 11 Jan 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
SE IZDAVA EKSTRA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM VO BLIZINA NA TOBAKO-2 POGODEN ZA BANKA, KLADILNICA, MARKET, RESTORAN I TN.. VO ZGRADA NOVOGRADBA NA PRIZEMJE SO IZLOG.VO SKLOP NA DELOHVNIOT PROSTOR SE IZDAVA I STAN NA PRIZEMJE OD 75M2.CENA PO DOGOVOR!?MOZE ZAEDNO VO PAKET, A MOZE I ZASEBNO.
KONTAKT:
GORDE 078/443-510
ALEKSANDAR
078/403-704
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione