Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam dukan od 12m2 vo Novo Lisice

0 MKD

Jepet me qera nga: Константин 23 Dhj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Дуќанот се наоѓа кај трите кули во Ново Лисиче до црквичето. 12 м2. Сите заентересирани можат слободно да се јават на тел.. броеви 075/245780 и 075/262410
Константин
075245780
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione