Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM DUKAN VO TC BISER AERODROM

3 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Јованка 01 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
IZDAVAM DUKJAN OD 8M2 VO TC,,BISER,, LOK.33A VO AERODROM
Јованка
071230478
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione