Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR VO KAM KAVADARCI

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАМФУД ДООЕЛ 29 Maj 10:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Почитувани ви нудиме слободен деловен простор од 150м2 на ниво приземје и 350м2 на кат 1 во склоп на Кам Сити маркетот кој се наоѓа на самата Автобуска станица во Кавадарци.
Кам Маркетот претставува ланец на дисконтни продавници за продажба на основни животни намирници и останати производи за секојдневна употреба.Просечната посетеност на КАМ МАРКЕТ е 1300 потрошувачи на дневна основа во текот на целата година и токму затоа ви нудиме да одберете деловен простор за вашата намена, која по локација и квадратура совршено ќе одговара на вашите потреби.Формата и големината на соработката можеме да ја утврдиме на средбата во време кое вас ви одговара.Располагаме со сопствен паркинг за возила.
Контакт:Александар 071/381 - 861
КАМФУД ДООЕЛ
KAMFOOD е компанија која се занимава со издавање и управување со сопствен недвижен имот или недвижен имот земен под закуп и претставува дел од КАМ холдинг група, основана во 1999 година, познати малопродажен ланец со истиот модел како Алди, Лидл, Плус и др Имаме повеќе од 60 КАМ супермаркети низ земјата и започнат е влез на нови пазари во регионот.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
071381861
КАМФУД ДООЕЛ
071381861
Në fillim