Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan 125m2 Debar Maalo na ul Leninova

Jepet me qera nga: Dukjan 27 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se izdava NOV dukjan na odlicna lokacija (Debar Malo - Leninova do Kafe KALA), pogoden za restoran, kafana, kafic i sl. So vgradena ventilacija,kujna, shank, tri toaleta, dva vleza, prostor napred i pozadi so moznost za golema terasa , i tn. Moze i da se prenameni za druga dejnost
Leaflet
Në fillim