Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan lokal

Jepet me qera nga: Blagoja Krsteski 26 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavan dukan/lokal od 25 m2 na glavnata ulica do Kjubi Makedonija

Telefon 071 206 151

Cena po dogovor
Blagoja Krsteski
071206151
Leaflet
Në fillim