Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan od 14m2 vo TC Beverli Hils

0 MKD

Jepet me qera nga: VN 13 Korr 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava dukan vo TC Beverli Hils na visoko prizemje so povrsina od 14m2 na soncevata strana na Trgovskiot centar, so sanitaren jazol, sopstven klima ured, postaven venecijaner i variolajt, laminat, iskrecen i spremen za vseluvanje,

Za poveke informacii slobodno kontaktirajte na broevite podolu:
- 070 365 530
- 072 257 640
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione