Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan

0 MKD

Jepet me qera nga: Душка 02 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се издава дуќан на бул. Партизански Одреди во близина на Универзална сала
Душка
071252336
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione