Se izdava renoviran dukan vo TC Bunjakovec

Jepet me qera nga: Dukjan 03 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bunjakovec
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Centar, Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Se izdava i prodava dukjan vo Tc Bunjakovec blisku do Kam Market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim