Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat dva dukani TC Beverli Hils

Jepet me qera nga: Maja 10 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издаваат два дуќани во ТЦ Беверли Хилс, високо приземје со површина од по 33 м2 со можност за спојување во еден дуќан со површина од 66 м2.

Цена по договор
Leaflet
Në fillim