Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva Deloven Prostor vo Porta Bunjakovec

100 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности 04 Mar 22:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 250 ЕУР
Ultra Moderno Ureden Stan vo City Garden Karposh 0 ЕУР
       KOMPLETNO UREDEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Moderen nov nevseluvan stan vo TAFTALIDJE 1 25 000 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Se iznajmuva Deloven Prostor vo Porta Bunjakovec
Kon.tel 078 417 174
Агенција за недвижности
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
Агенција за недвижности
  Online
078 21 21 74 , 078 26 87 14, 02 3 123 203
Leaflet
Nov Nevseluvan Stan vo Taftalidje 1 Gimnazija Nova 350 ЕУР
Nov Nevseluvan Stan 400 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO UREDEN STAN VO DEBAR MAALO 500 ЕУР
      Se iznajmuva Garsoniera vo Debar Maalo 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione