Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva dukan vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: ILINKA 10 Jan 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se iznajmuva dukan pozadi Univerzalna sala na ulica Petar Pop Arsov lokal 19/1. Za podetalni unfotmacii obratetese na 078830467 Ilinka
Leaflet
Në fillim