Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 29m2 vo Centar

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Orce 01 Pri 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se izdava deloven prostor od 29 m2 pogoden za nekakva namena : kancelarija,kolonijal ,pekara, frizernica, kozmeticki salon,knigovodstveno biro itn vo centar do narodna banka na RM. Informacii na tel. 070939919-Orce ili 078889934-Jakim.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione