Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan od 19m2 vo Centar

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Сашо 08 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава дуќан од 19м2 во приземје во пролаз на зграда карши Холандска амбасада, на улица Киро Крстевски Платник број 11. Дуќанот има тоалет. Информации на тел. 071 829372.
Сашо
071 829372
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione