Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava Deloven prostor vo Debar Maalo 120m2

700 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dimitar 01 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se izdava ekskluziven deloven prostor vo Debar Maalo na ul.Andon Dukov br. 10 pogoden za sekakvi nameni(izlozben salon,prestavnistvo,ordinacii i dr.) so povrsima od 120m2(60+60m2).Cenata e 700 Evra.Informacii na tel 070 804 613
Në fillim