Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LOKAL SO IZLOG 82m2 KAJ CITY MALL RENT

490 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 22 Jan 12:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се издава деловен простор, локал, од 82 м2 со излог, во близина на CityMall, отворен простор со можност за преградување, посебен санитарен чвор и посебна кујна.
Ев.Број 63
Цена 490 Евра
Контакт 071/218-646
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
MNOGU UBAV STAN VO K VODA RASADNIK 0 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 0 МКД
Deloven prostor vo Centar 0 МКД
NOV STAN VO VLAE 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione