Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kios sendvicara vo Vlae

0 MKD

Jepet me qera nga: Stojan 05 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава киос сендвичара во Влае до школо. Цена по договор
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione