Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUKAN OD 38M2 VO KARPOS 4

0 MKD

Jepet me qera nga: Zoran 06 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se iznajmuva deloven prostor 38m2 vo Karpos4, vo zgradata sproti ,tehnickiot pregled vo Karpos4
Cena po dogovor.


kontakt Zoki 070349471
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione