Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva deloven prostor 50m2 vo Debar Maalo

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PROAKTA GRUP 07 Mar 07:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PROAKTA GRUP
Trosoben stan vo Novo Lisice 56 000 ЕУР
Dvosoben stan vo Aerodrom od 58m2 54 000 ЕУР
Stan od 45m2 vo Kisela Voda 39 900 ЕУР
Novi stanovi vo Karpos odlicna ponuda 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се изнајмува деловен простор, 50м2, во Дебар Маало, со 3 канцеларии, вц, одлично искомбиниран простор, на атрактивна локација.
Цена - 200 евра месечно
ПРОАКТА ГРУП
078/988-985
Жарко
PROAKTA GRUP
Посредување при промет со недвижен имот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070 668-667
PROAKTA GRUP
078/988-985
Leaflet
PROAKTA GRUP
Se izdava trosoben nov stan vo Aerodrom 0 ЕУР
Dvosoben stan vo Novo Lisiche 800 ЕУР
sifra 1664 Dva novi stanovi vo Aerodrom 1 100 ЕУР
Kuka na ubava lokacija vo Madzari 550 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione