DELOVEN PROSTOR OD 250M2 VO KISELA VODA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Enmon group 30 Korr 09:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Kisella Voda, Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Се изнајмува или продава деловен простор - дуќан на улица Доситеј Обрадовиќ бр.3, Кисела Вода, Скопје. Просторот е со површина од 250 м2, на две нивоа со внатрешни скали. Во истиот има и административен дел - канцеларија и санитарен чвор. За подетални информации во врска со деловниот простор контактирајте не.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim