Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan vo Kisela Voda za poveke nameni

5 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Olga 16 Shk 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam dukan vo naselba 11 oktomvri opremen za kolonial a moze da se koristi i za drugi nameni povolna lokacija na glavna ulica moze da se koristi i kako kancelarija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione