Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam dukan 45m2 vo Kisela Voda

0 MKD

Jepet me qera nga: Lidija 07 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Издавам дуќан 45м2 во Кисела Вода на главна улица до автобуска станица.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione