Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor od 170m2 vo Karpos 4

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 15 Shk 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
1897...Agencija partenon izdava deloven prostor 170m2 so golem izlog vo Karpos 4 ........informacii na 071/257-405...............(moze i za prodavanje)
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim