Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan na prizemje 40m2 kaj Rampa do Adora FLATIRON

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: RealEstatesMacedonia.com 08 Gush 09:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Stan od 96m2 na Vodno 1 050 ЕУР
Dukan 65m2 vo katnata garaza do Min za finansii 1 300 ЕУР
STAN OD 46M2 SO 1SPALNA GRATIS TERASA 850 ЕУР
STAN SO 1 SPALNA VO CENTAR KULITE NA KEJ 250 ЕУР
ИЗНАЈМУВАМЕ НОВ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР, КАЈ СТАРА РАМПА. ДУЌАНОТ Е ВО КОМПЛЕКСОТ СО БАНКИ, НА ОДЛИЧНА ПОЗИЦИЈА СО ГОЛЕМ ИЗЛОГ. ПОВРШИНАТА Е 40м2, СО ДВА ТОАЛЕТИ. КОРИСЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ. ИМА ГОЛЕМ ИЗЛОГ И ДВА ВЛЕЗА. ДУЌАНОТ СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СО МОЖНОСТ ДА СЕ ИЗДАДЕ ОПРЕМЕН ЗА КАНЦЕЛАРИЈА. ПРЕД ЗГРАДАТА ИМА ОТВОРЕН ПАРКИНГ СЛОБОДЕН ЗА ПАРКИРАЊЕ. ЦЕНА 250евра
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Se izdava dukan 18m2 kaj Katolichka 150 ЕУР
Ubava samostojna kuka 240m2 na Vodno do MVR 400 ЕУР
Placevi od 315 i 295m2 Zdanec so markica za gradba 170 000 ЕУР
Se iznjmuva opremen stan 45m2 na Ruzveltova 220 ЕУР
Në fillim