Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUKAN VO CENTAR NA SKOPJE

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 Jan 09:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava dukjan vo Centar od 200m2+200m2 suteren (magacin) Ima moznost za delenje na dva od 100m2.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
Në fillim