Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva dukаna na odlicna lokacija vo Karpos 3

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 Maj 14:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Izdavame dva dukjana na Partizanska sproti Okta Benzinskata so povrsina od 80m2 i 84m2. Odlicni za sekakva namena. Cena 600 evra

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim