Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam 60m2 deloven prostor vo Debar Maalo

Jepet me qera nga: Tina 29 Nën 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Издавам 60м2 деловен простор во дебар маало кај кружниот тек, поранешно фаст фуд "Doggy's" hot-dog, наспроти кафе бар „круг“.
60м2 со 2 простории и едно wc.
078/667372
Në fillim