Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAME DUKAN OD 100m2 NA VODNO KAJ DRZAVNA BOL

1 100 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 04 Shk 12:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Stan kaj Nova Zeleznicka od 88m2 Povolno 76 000 EUR
STAN VO NOVO LISICE KAJ FFM 60 000 EUR
STAN VO KARPOS 3 49 500 EUR
Se izdava luks stan vo Kozle 450 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SIFRA 3990 IZDAVAME DUKJAN 100M2 PLUS 70M2 PODRUM SO VNATRESNI SKALI NA VODNO KAJ DRZAVNA BOLNICA. NA PRIZEMJE. SO SANITAREN CVOR. SO DOZVOLA.

CENA 1100EUR
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Dvosoben stan sproti ZOO 47 000 EUR
Kancelarii 122m2 pozadi MIDA elitna zgrada 550 EUR
Trosoben stan kaj Mi-Da 84 000 EUR
Stan vo Karpos od 54m2 kaj MIDA 58 000 EUR
Në fillim